Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργό Power Factor Correction (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, εξασφαλίζοντας αποδοτική και αξιόπιστη λειτουργία. Η τροφοδοσία είναι ημι-μοντούλαρ, προσφέροντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων. Ο ανεμιστήρας 12 cm τοποθετημένος στην κορυφή εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη, ενώ η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα. Με διαστάσεις 150x140x86 mm και μακροχρόνια αξιοπιστία, αποτελεί μια ολοκληρωμένη λύση για σταθερή τροφοδοσία υπολογιστή.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Semi-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Bronze |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Βάρος | Μαύρο |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 850 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.85 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Χρόνος κράτησης | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Υπερρεύματος, Υπερφόρτωσης, Υπερτάσης, Υπερθέρμανσης, Βραχυκυκλώματος, Υπότασης |
| MTBF | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις | CE, UKCA, LVD, FCC, ICES, TUV, CB, cTUVus, BSMI, CCC |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 500 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδετήρων (4-pin) | 7 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) | 150, 500 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδετήρων (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express συνδετήρων (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 600 mm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: