Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο router είναι μια συσκευή δικτύου που συνδέει άλλες συσκευές, όπως υπολογιστές και κινητά, σε ένα τοπικό δίκτυο μέσω Wi-Fi ή Ethernet. Υποστηρίζει την τελευταία γενιά Wi-Fi 6, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες και σταθερή σύνδεση σε διπλή ζώνη (2.4 GHz και 5 GHz). Διαθέτει εξωτερικές κεραίες για βελτιωμένη κάλυψη και υποστηρίζει προηγμένα πρωτόκολλα ασφαλείας για προστασία του δικτύου.
| Τύπος προϊόντος | Tabletop router |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Γενιά Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Αριθμός θυρών Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Θύρα USB | Όχι |
| Ethernet WAN | Ναι |
| Τύπος σύνδεσης WAN | RJ-45 |
| Ενσωματωμένος επεξεργαστής | Ναι |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 1300 MHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 2 |
| Εσωτερική μνήμη | 256 MB |
| Flash μνήμη | 128 MB |
| Υποστήριξη Amazon Alexa | Ναι |
| Αναβαθμίσιμα firmware | Ναι |
| Υποστήριξη VPN | Ναι |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Υποστήριξη Wake-on-LAN | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί WPS | Ναι |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ενδείξεις LED | LAN, Power, WAN, WPS |
| Βάρος | 298 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 190 x 126 x 45 mm |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Πρότυπα δικτύου | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ad, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων WLAN (μέγιστη) | 1201 Mbit/s |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων WLAN (πρώτη ζώνη) | 574 Mbit/s |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων WLAN (δεύτερη ζώνη) | 1201 Mbit/s |
| Τύπος κεραίας | Εξωτερική 2x2 |
| Πλήθος κεραιών | 4 |
| Τροφοδοσία | AC/DC 110-240 V, 50/60 Hz |
| Έξοδος τάσης | 12 V |
| Έξοδος ρεύματος | 1 A |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | SSH, SSID, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-PSK, WPS |
| Firewall | Ναι |
| Γονικός έλεγχος | Ναι |
| Φιλτράρισμα διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Υποστήριξη DMZ | Ναι |
| Πρωτόκολλο DHCP server | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: