Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο router είναι μια συσκευή δικτύου που συνδέει άλλες συσκευές, όπως υπολογιστές και κινητά τηλέφωνα, σε ένα τοπικό δίκτυο και παρέχει πρόσβαση στο διαδίκτυο μέσω Wi-Fi ή Ethernet. Υποστηρίζει την τεχνολογία Wi-Fi 6, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες και σταθερή σύνδεση σε διπλή ζώνη (2.4 GHz και 5 GHz). Διαθέτει 4 θύρες Ethernet LAN για ενσύρματη σύνδεση και είναι κατάλληλος για τοποθέτηση σε τραπέζι ή τοίχο, με λευκό χρώμα και ενσωματωμένο επεξεργαστή ARM Cortex-A53.
| Τύπος προϊόντος | Tabletop router |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Γενιά Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ναι |
| Θύρες Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Θύρα USB | Όχι |
| Υποδοχή SIM | Όχι |
| Υποστήριξη 3G/4G USB modem | Όχι |
| Τοποθέτηση στον τοίχο | Ναι |
| Ενσωματωμένος επεξεργαστής | Ναι |
| Αρχιτεκτονική επεξεργαστή | ARM Cortex-A53 |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 1300 MHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 2 |
| Εσωτερική μνήμη | 256 MB DDR3 |
| Flash μνήμη | 128 MB |
| Τεχνολογία MU-MIMO | Ναι |
| MIMO | Ναι |
| Δείκτες LED | LAN, Power, WAN, WLAN |
| Κουμπί Reset | Ναι |
| Κουμπί WPS | Ναι |
| Μέγιστη ταχύτητα ασύρματης σύνδεσης | 2977 Mbps |
| Μέγιστη ταχύτητα LAN | 1000 Mbps |
| Τύπος Ethernet LAN interface | Gigabit Ethernet |
| Τύπος σύνδεσης WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Ναι |
| DSL WAN | Όχι |
| Τύπος τροφοδοσίας | DC |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Τάση εξόδου | 12 V |
| Ρεύμα εξόδου | 1 A |
| Σχεδίαση κεραίας | Εξωτερική |
| Τύπος κεραίας | 2x2 |
| Αριθμός κεραιών | 4 |
| Μέγιστο κέρδος κεραίας | 5 dBi |
| Κατεύθυνση κεραίας | Omni-directional |
| Πρωτόκολλα | DHCP client, DHCP server |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Πρωτόκολλα δικτύου | IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3/3u, IEEE 802.3ab |
| Φίλτρο διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Firewall | SPI, NAT |
| Υποστήριξη VPN | Ναι |
| Υποστήριξη VoIP | Όχι |
| Υποστήριξη Mesh | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: