Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.
Το ολοκαίνουργιο κουτί gaming Dark Fleet DF800 FLUX Mid-Tower ATX σχηματίζει ένα διαφορετικό οπτικό αποτέλεσμα με το γεωμετρικό σχεδιασμό πλέγματος και τις καθρεπτίζουσες επιφάνειες. Το DF800 FLUX παρέχει την καλύτερη βιτρίνα για τον gaming εξοπλισμό σας με το πλαϊνό πάνελ από temprered glass. Το ολοκαίνουργιο κουτί gaming Dark Fleet DF800 FLUX Mid-Tower ATX σχηματίζει ένα διαφορετικό οπτικό αποτέλεσμα με το γεωμετρικό σχεδιασμό πλέγματος και τις καθρεπτίζουσες επιφάνειες. Το DF800 FLUX παρέχει την καλύτερη βιτρίνα για τον gaming εξοπλισμό σας με το πλαϊνό πάνελ από temprered glass. Τι είναι η πλατφόρμα F-LUX; Ο ορισμός του FLUX είναι Flow Luxury. Η πλατφόρμα F-LUX είναι ένας νέος κορυφαίος και εξαιρετικά αποδοτικός σχεδιασμός της Antec που διαθέτει μια προηγμένη δομή περιβλήματος για εξαιρετική ροή αέρα σε συνδυασμό με τους 5 ανεμιστήρες 120 mm που περιλαμβάνονται.
Γενικά Χαρακτηριστικά
Χρώμα
Μαύρο
Μέγεθος
Midi Tower
Συμβατές Μητρικές
ATX Micro ATX Mini ITX
Διαστάσεις
Ύψος
488 mm
Πλάτος
220 mm
Βάθος
479 mm
Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών
405 mm
Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή
175 mm
Θέσεις Συσκευών
Εσωτερικές Θύρες 3.5''
3
Εσωτερικές Θύρες 2.5''
3
Θέσεις Ανεμιστήρων
Μπροστινές Θέσεις
3x120mm ARGB προεγκατεστημένοι
Πίσω Θέσεις
1x120mm
Άνω Θέσεις
3x120mm / 2x140mm
Υποστήριξη Υδρόψυξης
Θέση Ψυγείου
Άνω 120/140/240/280/360mm | Μπροστά 120/140/240/280/360mm | Πίσω 120mm