Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η εξωτερική μονάδα UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία για μεμονωμένους υπολογιστές και μικρές συσκευές. Με τεχνολογία Off-line και μπαταρία μολύβδου-οξέος, διασφαλίζει συνεχή τροφοδοσία ρεύματος σε περιπτώσεις διακοπής, με χρόνο λειτουργίας έως 2,4 λεπτά σε πλήρες φορτίο. Διαθέτει τρεις πρίζες AC και υποστηρίζει διαχείριση μέσω RS-232 και USB, ενώ η ηχητική ειδοποίηση ενημερώνει για τυχόν προβλήματα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση σε γραφεία και οικιακά περιβάλλοντα.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Off-line |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μολύβδου-Οξέος |
| Τύπος Μπαταρίας | Plug-in module |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Tower |
| Αριθμός Πριζών AC | 3 |
| Extra Θύρα | RJ-45 |
| Υποστήριξη Διαχείρισης | RS-232, USB |
| Λογισμικό | APC PowerChute Personal Edition |
| Ισχύς (Watt) | 400 W |
| Ισχύς (VA) | 650 VA |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 180 - 260 V (ρυθμιζόμενο 160 - 282 V) |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Σύνδεσμοι Εισόδου | 1 x IEC 60320 C14 |
| Σύνδεσμοι Εξόδου | 1 x IEC 60320 C13 (surge), 3 x IEC 60320 C13 (UPS και surge) |
| Μορφή Κυματομορφής Εξόδου | Προσεγγιστική σπειροειδής κυματομορφή |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος |
| Προστασία από Υπερτάσεις | Ναι |
| Ενέργεια Προστασίας από Υπερτάσεις | 320 Joules |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1 μπαταρία |
| Χρόνος Λειτουργίας (Πλήρες Φορτίο) | 2,4 λεπτά |
| Χρόνος Φόρτισης | 8 ώρες |
| Εκπομπή Θορύβου | 45 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 28.4 cm x 9.1 cm x 16.5 cm |
| Βάρος | 6 kg |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 5 - 95% |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Προστατευόμενη Αξία Εξοπλισμού | 100000 Ευρώ |
| Χαρακτηριστικά | Ηχητική ειδοποίηση |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο USB, Εξωτερικό καλώδιο τροφοδοσίας 2 m |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: