Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου Line interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ 300 Watt και 500 VA. Είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση σε γραφεία και οικιακά περιβάλλοντα, παρέχοντας σταθερή τάση εξόδου 230 V AC με συχνότητα 50/60 Hz. Διαθέτει μπαταρία μολύβδου χωρίς ανάγκη συντήρησης, με χρόνο μεταγωγής 6 ms, και προσφέρει προστασία από υπερτάσεις. Το UPS είναι συμπαγές, τοίχου τοποθετούμενο και συνοδεύεται από καλώδιο τροφοδοσίας 1,52 μέτρων, ενώ διαθέτει 4 εξόδους AC τύπου Schuko για σύνδεση συσκευών.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 300 W |
| Ισχύς (VA) | 500 VA |
| Τάση Εισόδου | AC 230 V |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V 50/60 Hz |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz ± 1Hz |
| Συχνότητα Απαιτούμενη | 50/60 Hz ± 5Hz |
| Αριθμός Πριζών AC | 4 |
| Τύπος Πρίζας | Schuko |
| Σύνδεση USB | Ναι |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μολύβδου (Lead Acid) |
| Χρόνος Μεταγωγής | 6 ms |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Καλώδια Περιλαμβάνονται | Καλώδιο τροφοδοσίας - εξωτερικό - 1.52 m |
| Μορφή Κυμάτων Εξόδου | Stepped approximation to a sinewave |
| Προστασία Υπερτάσεων | Ναι |
| Χαρακτηριστικά | Τοίχου τοποθετούμενο, Αυτόματη Ρύθμιση Τάσης (AVR), αυτόματος αυτοέλεγχος, Intelligent Battery Management, ηχητική ειδοποίηση |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 90% |
| Εκπομπή Θορύβου | 40 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 30.5 cm x 16.05 cm x 9.25 cm |
| Βάρος | 3.9 kg |
| Μέγεθος | Compact |
| Σύστημα Εξόδου | Τροποποιημένο ημιτονοειδές |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: