Το UPS τύπου Tower με τεχνολογία Line interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές, εξασφαλίζοντας σταθερή τάση εξόδου και προστασία από διακοπές ρεύματος. Διαθέτει ισχύ 1200 Watt και 2200 VA, με 4 εξόδους τύπου Schuko, ιδανικό για χρήση με υπολογιστές, δρομολογητές και άλλες ευαίσθητες συσκευές. Η μπαταρία μολύβδου-οξέος παρέχει χρόνο λειτουργίας έως 8,5 λεπτά σε φορτίο 50% και διαθέτει αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και ηχητική ειδοποίηση.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 1200 W |
| Ισχύς (VA) | 2200 VA |
| Τύπος | Tower |
| Τύπος Πρίζας | Schuko |
| Πρίζες AC | 4 |
| USB Θύρα | Όχι |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 140 - 300 V |
| Τάση Εισόδου | AC 220-240 V |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60 Hz |
| Συχνότητα Εξόδου | 50/60 Hz |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 10% |
| Σύνδεσμοι Εισόδου | 1 x power CEE 7/7 |
| Σύνδεσμοι Εξόδου | 4 x power Type F |
| Μορφή Κυμάτων Εξόδου | Stepped approximation to a sinewave |
| Ενέργεια Προστασίας από Υπερτάσεις | 273 Joules |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος (Circuit breaker) |
| Μπαταρία - Τεχνολογία | Lead Acid |
| Μπαταρία - Τάση | 12 V |
| Μπαταρία - Χωρητικότητα | 9 Ah |
| Μπαταρία - Ποσότητα | 2 |
| Χρόνος Λειτουργίας (50% φορτίο) | 8.5 λεπτά |
| Χρόνος Λειτουργίας (70% φορτίο) | 2.6 λεπτά |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 ώρες |
| Χρόνος Μεταγωγής | 6 ms |
| Χαρακτηριστικά | Αυτόματη Ρύθμιση Τάσης (AVR), ηχητική ειδοποίηση, χωρίς ανάγκη συντήρησης |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες - Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες - Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες - Υγρασία Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Διαστάσεις (Πλάτος) | 14 cm |
| Διαστάσεις (Βάθος) | 39 cm |
| Διαστάσεις (Ύψος) | 19 cm |
| Βάρος | 12.2 kg |
| Περιεχόμενα Καλωδίων | Καλώδιο τροφοδοσίας εξωτερικό 1.2 m |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: