Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Off-line προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ 1200 Watt και 2200 VA. Διαθέτει 6 εξόδους IEC 60320 C19 και λειτουργεί με αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και ηχητική ειδοποίηση. Η τροφοδοσία γίνεται με ρεύμα AC 220-240 V εντός εύρους 140-300 V και συχνότητα 50/60 Hz. Η μπαταρία είναι τεχνολογίας μολύβδου-οξέος, με τάση 12 V και χωρητικότητα 9 Ah, ενώ ο χρόνος επαναφόρτισης είναι 8 ώρες. Ο χρόνος μεταγωγής είναι 6 ms, ιδανικός για προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις.
| Τύπος Συσκευής | UPS - external |
| Τεχνολογία UPS | Off-line |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ισχύς (Watt) | 1200 W |
| Ισχύς (VA) | 2200 VA |
| Τύπος | Tower |
| Πρίζες AC | 6 |
| Τύπος Πρίζας | IEC (C19) |
| Σύνδεση USB | Ναι |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 140 - 300 V |
| Τάση Εισόδου | AC 220-240 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Αριθμός Εισόδων | 1 |
| Αριθμός Εξόδων | 6 x power IEC 60320 C19 |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 10% - 50/60 Hz |
| Ισχύς | 1200 Watt / 2200 VA |
| Μορφή Κυματομορφής Εξόδου | Stepped approximation to a sinewave |
| Ενέργεια Προστασίας από Υπερτάσεις | 273 Joules |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος (Circuit breaker) |
| Μπαταρία - Ποσότητα | 2 |
| Μπαταρία - Τεχνολογία | Lead Acid |
| Μπαταρία - Τάση | 12 V |
| Μπαταρία - Χωρητικότητα | 9 Ah |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Χρόνος Μεταγωγής | 6 ms |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες - Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες - Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες - Υγρασία | 0 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
| Εκπομπή Θορύβου | 40 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 14 cm x 39 cm x 19 cm |
| Βάρος | 12.2 kg |
| Περιεχόμενα Καλωδίων | Power cable - external - 1.22 m |
| Χαρακτηριστικά | Automatic Voltage Regulation (AVR), audible alarm |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | CB, EN 62040-1, EN 62040-2, IEC 62040-1, IEC 62040-2, IP20 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: