Το UPS τύπου Tower με τεχνολογία Line interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές, εξασφαλίζοντας σταθερή τάση εξόδου και γρήγορη εναλλαγή σε μπαταρία σε περίπτωση διακοπής ρεύματος. Διαθέτει ισχύ 900 Watt / 1600 VA, τέσσερις εξόδους τύπου Schuko και μπαταρίες μολύβδου-οξέος με χωρητικότητα 7 Ah, που παρέχουν χρόνο λειτουργίας έως 6,5 λεπτά σε φορτίο 50%. Είναι ιδανικό για προστασία υπολογιστών, δικτυακού εξοπλισμού και άλλων ευαίσθητων συσκευών, με χαρακτηριστικά όπως αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και ηχητική ειδοποίηση.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 900 W |
| Ισχύς (VA) | 1600 VA |
| Τύπος | Tower |
| Πρίζες AC | 4 |
| Τύπος Πρίζας | Schuko |
| USB Θύρα | Ναι |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 140 - 300 V |
| Τάση Εισόδου | AC 220-240 V |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60 Hz |
| Συχνότητα Εξόδου | 50/60 Hz |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 10% |
| Τύπος Κυματομορφής Εξόδου | Stepped approximation to a sinewave |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 7 Ah |
| Τάση Μπαταρίας | 12 V |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Πλήθος Μπαταριών | 2 |
| Χρόνος Λειτουργίας (50% φορτίο) | 6.5 λεπτά |
| Χρόνος Λειτουργίας (70% φορτίο) | 3.5 λεπτά |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 ώρες |
| Χρόνος Μεταγωγής | 6 ms |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος (Circuit breaker) |
| Ενέργεια Προστασίας από Υπερτάσεις | 273 Joules |
| Καλώδιο Παρεχόμενο | Power cable - εξωτερικό - 1.2 m |
| Χαρακτηριστικά | Automatic Voltage Regulation (AVR), ηχητική ειδοποίηση, χωρίς ανάγκη συντήρησης |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 39 cm x 14 cm x 19 cm |
| Βάρος | 10.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: