Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου On-line με τεχνολογία Power Factor Correction (PFC) και δυνατότητα rack-mounting προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθερή παροχή ρεύματος για επαγγελματικές εφαρμογές. Διαθέτει ισχύ 2400 Watt / 3000 VA και παρέχει έξοδο με ημιτονοειδή κυματομορφή, εξασφαλίζοντας υψηλή ποιότητα τροφοδοσίας. Η μπαταρία μολύβδου προσφέρει χρόνο λειτουργίας έως 30 λεπτά σε ημιφορτίο και 12,7 λεπτά σε πλήρες φορτίο, ενώ η φόρτιση ολοκληρώνεται σε 4 ώρες. Το UPS διαθέτει 7 πρίζες AC, θύρες USB και RS-232 για απομακρυσμένη διαχείριση, καθώς και LCD οθόνη και λειτουργία Eco-Mode για βελτιστοποίηση της απόδοσης.
| Τύπος Συσκευής | UPS - Power Factor Correction (PFC) - rack-mountable |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Ισχύς (Watt) | 2400 W |
| Ισχύς (VA) | 3000 VA |
| Τύπος Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χρόνος Λειτουργίας (Ημιφορτίο) | 30.1 min |
| Χρόνος Λειτουργίας (Πλήρες Φορτίο) | 12.7 min |
| Χρόνος Φόρτισης | 4 hours |
| Πρίζες AC | 7 |
| Τύπος Πρίζας | IEC (C13, C19) |
| Συνοδευτικά | Rail Kit |
| Είσοδος Τάσης | AC 220/230/240 V |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 160 - 280 V |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Απαιτούμενη Συχνότητα | 40 - 70 Hz |
| Είσοδοι Σύνδεσης | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Έξοδοι Σύνδεσης | 6 x power IEC 60320 C13, 1 x power IEC 60320 C19 |
| Έξοδος Τάσης | AC 220/230/240 V 50/60 Hz |
| Κυματομορφή Εξόδου | Sinewave |
| Καταστολή Υπερτάσεων | Ναι |
| Ενέργεια Καταστολής Υπερτάσεων | 600 Joules |
| Απόδοση | 88% |
| Διασύνδεση Απομακρυσμένης Διαχείρισης | USB, RS-232 |
| Διαθέσιμες Θύρες Διαχείρισης | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B, 1 x management (RS-232) - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 (total) / 1 (free) x SmartSlot |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | USB cable - external |
| Χαρακτηριστικά | LCD display, Eco-Mode, Intelligent Battery Management, internal bypass, audible alarm, automatic self-test, LED indicators |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2, IP20, REACH, RoHS |
| Λογισμικό | APC Easy Ups Online SNMP Shutdown Wizard |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 63.2 cm x 43.7 cm x 17.2 cm |
| Βάρος | 52 kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% (non-condensing) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: