Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθεροποίηση της τάσης για ηλεκτρονικές συσκευές. Με ισχύ εξόδου 720 W και χωρητικότητα 1.2 kVA, είναι ιδανική για την υποστήριξη υπολογιστών, δικτυακού εξοπλισμού και άλλων ευαίσθητων συσκευών. Διαθέτει κύμα εξόδου τύπου sine, αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και προστασία από υπερτάσεις, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή λειτουργία. Η συσκευή έχει μαύρο χρώμα, οθόνη LCD και προσφέρει 10 εξόδους AC τύπου C13, με 2 εξόδους IEC jumpers και θύρα USB για σύνδεση και διαχείριση. Η μπαταρία τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) παρέχει χρόνο λειτουργίας έως 15.7 λεπτά σε ημίφορτο και 5.4 λεπτά σε πλήρες φορτίο, με δυνατότητα hot-swap και αυτόματη δοκιμή μπαταρίας.
| Τύπος UPS | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου (VA) | 1.2 kVA |
| Ισχύς εξόδου (W) | 720 W |
| Κύμα εξόδου | Sine |
| Αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) | Ναι |
| Προστασία υπερτάσεων | Ναι |
| Προστασία υπερτάσεων για | DSL, Fax, Modem, Network, Telephone |
| Ειδοποίηση με ήχο | Ναι |
| Λειτουργίες ηχητικής ειδοποίησης | Ειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας, Ειδοποίηση υπερφόρτωσης |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Θύρα USB | Ναι |
| Τύποι εξόδων AC | C13 coupler |
| Πλήθος εξόδων AC | 10 |
| Αριθμός IEC jumpers εξόδου | 2 |
| Τάση εισόδου (ελάχιστη) | 156 V |
| Τάση εισόδου (μέγιστη) | 300 V |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 Hz |
| Ρύθμιση συχνότητας εξόδου | 50/60 Hz |
| Ενεργειακή απόδοση | 98.8 % |
| Παράγοντας κορυφής (Crest factor) | 3:1 |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 187 VAh |
| Τυπικός χρόνος λειτουργίας σε πλήρες φορτίο | 5.4 min |
| Τυπικός χρόνος λειτουργίας σε ημίφορτο | 15.7 min |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 8 h |
| Hot-swap μπαταρία | Ναι |
| Αυτόματος έλεγχος μπαταρίας | Ναι |
| Cold start | Ναι |
| Ανταλλακτική μπαταρία | 1 |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 230 V |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 230 V |
| Δικτυακές δυνατότητες | 10/100/1000 Base-T |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 2 αποσπώμενα καλώδια IEC, καλώδιο τηλεφώνου (RJ-11), καλώδιο USB, εγχειρίδιο, CD λογισμικού PowerChute Personal Edition |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 9000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Πλάτος | 112 mm |
| Βάθος | 380 mm |
| Ύψος | 301 mm |
| Βάρος | 11.6 kg |
| Πιστοποιήσεις | RoHS, A-tick, C-tick, CE, GOST, GS Mark, Telepermit, TUV, REACH, PEP, EOLI |
| Πιστοποιητικά βιωσιμότητας | ENERGY STAR |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: