Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 332 Wh |
| Πηγή φόρτισης | DC, Solar, USB |
| Γρήγορη φόρτιση | Ναι |
| Τεχνολογία γρήγορης φόρτισης | Power Delivery |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 531 W |
| Ισχύς AC εξόδου | 300 W |
| Ισχύς DC εξόδου | 231 W |
| Ισχύς εξόδου αναπτήρα αυτοκινήτου | 120 W |
| Ισχύς εξόδου USB Type-A | 12 W |
| Υποστήριξη USB Power Delivery | Ναι |
| USB Power Delivery έως | 60 W |
| Ασύρματη φόρτιση | Ναι |
| Θύρες εισόδου | DC + USB Type-C |
| Πλήθος AC εξόδων | 2 AC outlet(s) |
| Θύρες USB Type-A | 3 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Έξοδος αναπτήρα αυτοκινήτου | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Πράσινο |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Λαβή μεταφοράς | Ναι |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Καλώδιο αναπτήρα αυτοκινήτου, Εγχειρίδιο |
| Πλάτος | 162.6 mm |
| Βάθος | 221 mm |
| Ύψος | 152.4 mm |
| Βάρος | 3.3 kg |
| Τύπος κύματος | Pure sine |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 70 °C |
| Βάρος συσκευασίας | 6.3 kg |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 238 mm x 300 mm x 280 mm |
| Συνολικό αποτύπωμα άνθρακα (kg CO2e) | 149 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: