Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή διαθέτει μαύρο χρώμα και είναι σχεδιασμένη να λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 45 βαθμούς Κελσίου, με σχετική υγρασία λειτουργίας από 0 έως 95%. Μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 βαθμούς Κελσίου και σε υγρασία έως 95%. Η λειτουργία της είναι εφικτή σε υψόμετρο έως 3000 μέτρα, ενώ μπορεί να αντέξει μη λειτουργικά υψόμετρα έως 15000 μέτρα. Το βάρος της συσκευής είναι 3 κιλά, με διαστάσεις 151 mm πλάτος, 105 mm ύψος και 65 mm βάθος. Η συσκευασία έχει διαστάσεις 175 mm πλάτος, 79 mm ύψος και 213 mm βάθος, με συνολικό βάρος 3.5 κιλά. Η συσκευή συμμορφώνεται με τα πρότυπα RoHS και REACH.
| Χωρητικότητα | 9,4 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (T-T) | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (T-T) | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας (H-H) | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης (H-H) | 0 - 95 % |
| Λειτουργικό υψόμετρο | 0 - 3000 m |
| Μη λειτουργικό υψόμετρο | 0 - 15000 m |
| Βάρος | 3 kg |
| Πλάτος | 151 mm |
| Ύψος | 105 mm |
| Βάθος | 65 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85079080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: