Η μπαταρία είναι μαύρου χρώματος και χρησιμοποιεί τεχνολογία Sealed Lead Acid (VRLA), προσφέροντας χωρητικότητα 84 VAh. Είναι σχεδιασμένη για λειτουργία σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 °C. Η μπαταρία έχει διάρκεια ζωής 5 ετών και μπορεί να λειτουργήσει σε υψόμετρο έως 3000 μέτρα, ενώ μπορεί να αποθηκευτεί σε υψόμετρο έως 15000 μέτρα. Το βάρος της είναι 2.5 κιλά και οι διαστάσεις της είναι 151 mm πλάτος, 105 mm ύψος και 65 mm βάθος.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 84 VAh |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Βάρος | 2.5 kg |
| Πλάτος | 151 mm |
| Ύψος | 105 mm |
| Βάθος | 65 mm |
| Πιστοποιήσεις | REACH, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: