Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με χωρητικότητα 600 VAh και διάρκεια ζωής έως 5 χρόνια. Είναι κατάλληλη για λειτουργία σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 °C. Η μπαταρία λειτουργεί σε υγρασία από 0 έως 95% και μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε υψόμετρο έως 3000 μέτρα, ενώ η αποθήκευση είναι δυνατή έως τα 15000 μέτρα. Το βάρος της είναι 22.3 κιλά με διαστάσεις 203 mm πλάτος, 76 mm ύψος και 584 mm βάθος.
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 600 VAh |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Βάρος | 22.3 kg |
| Πλάτος | 203 mm |
| Ύψος | 76 mm |
| Βάθος | 584 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: