| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Internal |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof |
| Συμβατότητα | P/N: BN1080G, BN1350G, BR1000G, BR1000G-CN, BR900G-AR, BR900G-FR, BR900G-GR, BR900GI, BR900G-RS, BX1000G, BX1000G-CA, BX1300G, BX1300G-CA, BX1350M, BX1350M-LM60, SMARTCELL-XR, SMT750R2-NMC, SMT750R2X122, SMT750RM2U, SMT750RM2UC, SMT750RM2UCNC, SMT750RM2UNC, SMT750RMI2U, SMT750RMI2UC, SMT750RMI2UNC, SUA3000XLT |
| Ποσότητα | 1 |
| Χωρητικότητα | 7 Ah |
| Τάση | 24 V |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 18.4 cm x 22.5 cm x 9.6 cm |
| Βάρος | 5.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: