Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τάση μπαταρίας | 192 V |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Βάρος | 34.5 kg |
| Πλάτος | 197 mm |
| Ύψος | 122 mm |
| Βάθος | 597 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Πλάτος συσκευασίας | 409 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 226 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 781 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 37.3 kg |
| Πιστοποιήσεις | RoHS |
| Κωδικός HS | 85044095 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: