Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS είναι μια μαύρη μπαταρία τύπου Lead Acid, σχεδιασμένη για χρήση σε συστήματα αδιάλειπτης παροχής ρεύματος. Διαθέτει χαρακτηριστικά χωρίς ανάγκη συντήρησης και είναι αδιάβροχη, προσφέροντας αξιοπιστία και ασφάλεια στη λειτουργία της. Η μπαταρία είναι κατάλληλη για συγκεκριμένα μοντέλα UPS και συμμορφώνεται με τα πρότυπα CSA, VDE και RoHS.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Ποσότητα Μπαταριών | 1 |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, leak-proof |
| Συμβατότητα | P/N: SRT2200RMXLA, SRT2200RMXLA-NC, SRT2200RMXLAUS, SRT2200RMXLI, SRT2200RMXLI-NC, SRT2200XLA, SRT2200XLI, SRT2200XLI-KR, SRT2K2RXLNX145, SRT72BP, SRT72RMBP, SRT72RMBPUS, SURTA2000RMXL, SURTA2000RMXL2U, SURTA2200RMXL2U, SURTA2200RMXL2U-NC |
| Συμμόρφωση Προτύπων | CSA, VDE, RoHS |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 40 cm x 21 cm x 7.6 cm |
| Βάρος | 11.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: