Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου Lead Acid προσφέρει αξιόπιστη και συντηρητική λειτουργία χωρίς ανάγκη συντήρησης. Με τάση 24 V και σφραγισμένη, αδιάβροχη κατασκευή, εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση έως 5 χρόνια. Είναι κατάλληλη για χρήση σε περιβάλλοντα με θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και υγρασία έως 95%. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της την καθιστούν εύκολη στην τοποθέτηση και συμβατή με συγκεκριμένα μοντέλα UPS.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Τάση | 24 V |
| Συμβατότητα | P/N: SMT1500RM2UC, SMT1500RM2UCNC, SMT1500RM2UCUS, SMT1500RMI2UC |
| Πλήθος Μπαταριών | 1 |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Διάρκεια Ζωής Μπαταρίας | 5 years battery life |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | REACH, RoHS, SVHC |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 21.6 cm |
| Βάθος | 34.3 cm |
| Ύψος | 8.3 cm |
| Βάρος | 11.96 kg |
| Διαστάσεις Αποστολής (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 36.8 cm x 49.5 cm x 15.2 cm |
| Βάρος Αποστολής | 12.6 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: