Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Internal |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof |
| Ποσότητα Μπαταριών | 1 |
| Χωρητικότητα | 7 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Συμμόρφωση Προτύπων | RoHS, REACH |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 6.4 cm |
| Βάθος | 15.1 cm |
| Ύψος | 9.4 cm |
| Βάρος | 2.5 kg |
| Πλάτος Αποστολής | 17.5 cm |
| Βάθος Αποστολής | 21.3 cm |
| Ύψος Αποστολής | 8.9 cm |
| Βάρος Αποστολής | 2.77 kg |
| Συμβατότητα | P/N: AP250, BE500-IN, BE500R, BE500R-AS, BE500R-CN, BE500TW, BE500U, BE500U-CN, BE525-AS, BE525-RS, BE550-AZ, BE550-CP, BE550-FR, BE550-GR, BE550-IT, BE550-KR, BE550-LM, BE550-RS, BE550-SP, BE550-UK, BE600-BR, BE600D-BR, BE600-LM, BE700-LM, BF350U, BH500INET, BH500NET, BK200, BK200B, BK250B, BK280B, BK300C, BK300I, BK300MI, BK300MICM, BK300MICW, BK300X116, BK325I, BK325-RS, BK350, BK350EI, BK350EIX545, BK350-FR, BK350-GR, BK350-IT, BK350J, BK350-RS, BK350-UK, BK350X545, BK400, BK400B, BK450, BK475I, BK475-RS, BK500, BK500BLK, BK500-CH, BK500CI, BK500EI, BK500-FR, BK500-GR, BK500I, BK500IACH, BK500-IT, BK500JS, BK500MC, BK500MI, BK500MICM, BK500MICW, BK500-RS, BK500TW, BK500-UK, BK600, BK600C, BK650-CH, BK650MC, BK650MI, BP280, BP280C, BP280IPNP, BP280PNP, BP280S, BP280SI, BP280SX116, BP300JPNP, BP350U, BP350UC, BP420, BP420C, BP420IPNP, BP420PNP, BP420S, BP420SI, BP500CLR, BP500I, BP500IACH, BP500U, BP500UC, BR500, BR500I, BX600CI-IN, BX900R, BX900R-CN, CP15U48S, CP16U48NA2, CP18C12NA2, CP24U12D, CP24U12NA3, CP24U12NA3-F, CP24U12NA3-F3, CP24U12NA3-F5, CP24U12S, CP24U12SC3, CP24U12SC3-F, CP24U12UK3, CP27U13AZ3-F, CP27U13NA3-G, CP27U13NA3-S, CP27U13SC3, CP27U13SC3-F, CP36U52, CP40U48NA3, CP40U48SC3, PBP4A32L630, PCNET, PCPER, SC420, SC420I, SC420ICH, SC620ICH, SP500DR, SU420INET, SU420NET, SUVS1400, SUVS420, SUVS-420I |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: