Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου plug-in module είναι σχεδιασμένη για να παρέχει αξιόπιστη τροφοδοσία σε συσκευές UPS. Διαθέτει τεχνολογία μολύβδου-οξέος και είναι spill-proof, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και αντοχή στη χρήση. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της την καθιστούν κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές, ενώ η συμβατότητά της με συγκεκριμένα μοντέλα UPS την καθιστά ιδανική επιλογή για αντικατάσταση ή αναβάθμιση.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Plug-in module |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof |
| Χωρητικότητα | 8 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Συμβατότητα | P/N: SU700R2BX120, SU700R2BX120-TU, SU700R2IBX120, SU700RM2U, SU700RMI2U, SU700RMI2U-1EW, SU700RMI2U-2EW, SU700RMI2U-3EW, SUA750R2IX38, SUA750R2X122, SUA750R2X338, SUA750RM2U, SUA750RMI2U |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -15 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 45 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 21.6 cm |
| Βάθος | 34.3 cm |
| Ύψος | 8.3 cm |
| Βάρος | 5 kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 36.8 cm |
| Βάθος Συσκευασίας | 49.5 cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 15.2 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 5.68 kg |
| Συμμόρφωση Προτύπων | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: