Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου Lead Acid προσφέρει αξιόπιστη εσωτερική τροφοδοσία με χαρακτηριστικά spill-proof, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και αντοχή στη χρήση. Είναι κατάλληλη για διάφορα μοντέλα UPS, παρέχοντας σταθερή απόδοση σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και υγρασία λειτουργίας 0-95%. Με διαστάσεις 14.9 cm πλάτος, 6.4 cm βάθος και 19.7 cm ύψος, και βάρος 5.3 kg, αποτελεί μια συμπαγή και πρακτική λύση για την προστασία των συσκευών σας.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Internal |
| Χρώμα | Charcoal |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof |
| Συμβατότητα | P/N: BR1000-IN, BR1100CI, BR1100CI-IN, BR1200, BR1500, BR1500-FR, BR1500I, BR1500-IN, BR650CI, BR650CI-RS, BT1500, BT1500BP, BX1500, BX1500BP, SC1000, SC1000I, SC1000ICH, SN1000 |
| Πλήθος Μπαταριών | 1 |
| Χωρητικότητα | 7,2 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 14.9 cm |
| Βάθος | 6.4 cm |
| Ύψος | 19.7 cm |
| Βάρος | 5.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: