Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS είναι μια μαύρη μπαταρία τύπου Lead Acid, σχεδιασμένη για χρήση σε συγκεκριμένα μοντέλα UPS όπως τα BE400-CP, BE400-FR, BE400-GR, BE400-IT, BE400-KR, BE400-RS, BE400-SP, BE400-UK, BGE90M και BGE90M-CA. Διαθέτει δυνατότητα hot-swappable, επιτρέποντας την εύκολη αντικατάσταση χωρίς διακοπή λειτουργίας. Η μπαταρία λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και σε υγρασία από 0 έως 95%. Έχει διαστάσεις 40.2 cm πλάτος, 14 cm βάθος και 4.8 cm ύψος, με βάρος 2.5 kg.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία | Lead Acid |
| Ποσότητα | 1 |
| Δυνατότητα Hot-swappable | Ναι |
| Συμβατότητα | P/N: BE400-CP, BE400-FR, BE400-GR, BE400-IT, BE400-KR, BE400-RS, BE400-SP, BE400-UK, BGE90M, BGE90M-CA |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 40.2 cm |
| Βάθος | 14 cm |
| Ύψος | 4.8 cm |
| Βάρος | 2.5 kg |
| Χωρητικότητα | 6 Ah |
| Τάση | 12 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: