Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Internal |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof |
| Ποσότητα Μπαταριών | 1 |
| Τάση | 48 V |
| Συμβατότητα | P/N: SMX1500RM2U, SMX1500RM2UC, SMX1500RM2UCNC, SMX1500RM2UCNCUS, SMX1500RM2UCUS, SMX1500RM2UNC, SMX1500RMI2U, SMX1500RMI2UNC, SMX1500RMNCUS, SMX1500RMUS, SMX48RMBP2U, SMX48RMBP2US, SU1400RMXL3U |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Βάθος | 41.9 cm |
| Ύψος | 8.3 cm |
| Βάρος | 10.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: