Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία 48 V με τεχνολογία Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει αξιόπιστη απόδοση σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας. Είναι κατάλληλη για χρήση σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 βαθμούς Κελσίου. Η σχεδίασή της επιτρέπει λειτουργία σε υψόμετρο έως 3000 μέτρα και αποθήκευση έως 15000 μέτρα, ενώ αντέχει σχετική υγρασία από 0 έως 95%. Με βάρος 10.4 κιλά και διαστάσεις 165 mm πλάτος, 89 mm ύψος και 419 mm βάθος, είναι μια στιβαρή και πρακτική επιλογή για διάφορες εφαρμογές.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση μπαταρίας | 48 V |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Βάρος | 10.4 kg |
| Πλάτος | 165 mm |
| Ύψος | 89 mm |
| Βάθος | 419 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: