Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS είναι σχεδιασμένη για να παρέχει αξιόπιστη εφεδρική ισχύ σε συσκευές με τάση 120 V. Διαθέτει εσωτερική κατασκευή με μία μπαταρία τεχνολογίας μολύβδου-οξέος, προσφέροντας σταθερή απόδοση σε περιβάλλοντα με θερμοκρασίες λειτουργίας από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και υγρασία από 0 έως 95%. Το προϊόν συμμορφώνεται με τα πρότυπα RoHS Exemption 7b και REACH, ενώ έχει διαστάσεις 20,3 cm πλάτος, 58,4 cm βάθος και 7,6 cm ύψος, με βάρος 22,3 kg.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τάση | 120 V |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Ποσότητα Μπαταριών | 1 |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Internal |
| Συμμόρφωση Προτύπων | RoHS Exemption 7b, REACH |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 20.3 cm x 58.4 cm x 7.6 cm |
| Βάρος | 22.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: