Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS είναι σχεδιασμένη για να παρέχει αξιόπιστη εφεδρική ισχύ με τεχνολογία μολύβδου-οξέος. Διαθέτει εσωτερική θήκη και προσφέρει τάση 24 V με χωρητικότητα 216 Wh. Είναι συντηρημένη, σφραγισμένη και αδιάβροχη, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και μακροχρόνια λειτουργία σε περιβάλλοντα με θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και υγρασία 0-95%. Η μπαταρία είναι συμβατή με συγκεκριμένα μοντέλα UPS και συμμορφώνεται με τα πρότυπα RoHS και REACH.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τάση | 24 V |
| Τεχνολογία | Lead Acid |
| Χωρητικότητα | 216 Wh |
| Ποσότητα | 1 |
| Τύπος Θήκης Μπαταρίας | Internal |
| Χαρακτηριστικά | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Συμβατότητα | P/N: SMC1000, SMC1000-BR, SMC1000C, SMC1000I, SMC1000IC, SMC1000TW |
| Συμμόρφωση Προτύπων | RoHS, REACH |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 13.2 cm |
| Βάθος | 15 cm |
| Ύψος | 10.8 cm |
| Βάρος | 6.01 kg |
| Πλάτος Αποστολής | 16.8 cm |
| Βάθος Αποστολής | 22.4 cm |
| Ύψος Αποστολής | 20.3 cm |
| Βάρος Αποστολής | 7.01 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: