Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία είναι μαύρου χρώματος και χρησιμοποιεί τεχνολογία Sealed Lead Acid (VRLA), προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση με διάρκεια ζωής έως 5 χρόνια. Είναι σχεδιασμένη να λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 45 βαθμούς Κελσίου και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 βαθμούς Κελσίου. Η σχετική υγρασία λειτουργίας κυμαίνεται από 0 έως 95%. Με βάρος 10 κιλά και διαστάσεις 216 mm πλάτος, 83 mm ύψος και 343 mm βάθος, αποτελεί μια στιβαρή και ανθεκτική επιλογή για διάφορες εφαρμογές.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση | 12 V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (T-T) | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (T-T) | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας (H-H) | 0 - 95 % |
| Βάρος | 10 kg |
| Πλάτος | 216 mm |
| Ύψος | 83 mm |
| Βάθος | 343 mm |
| Πλάτος συσκευασίας | 368 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 495 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 152 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 1.09 kg |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85044095 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: