Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Plug-in module |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof, maintenance free, sealed, leak-proof |
| Συμβατότητα | P/N: BE 700 YIN, BE750BB, BE750BB-CN, BE800-IND, BK600EC, BK650I, BK650MC, BK650MI, BK650X06, BP500JPNP, BP650IPNP, BP650PNP, BP650S, BP650SC, BP650SI, BP650SX107, SC620, SC620I, SC620X565, SU620I, SU620INET, SU620NET, SUVS420, SUVS650, SUVS-650I |
| Πλήθος Μπαταριών | 1 |
| Χωρητικότητα | 12 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 9.4 cm |
| Βάθος | 15 cm |
| Ύψος | 9.9 cm |
| Βάρος | 3.68 kg |
| Πλάτος Αποστολής | 17.5 cm |
| Βάθος Αποστολής | 21.3 cm |
| Ύψος Αποστολής | 12.4 cm |
| Βάρος Αποστολής | 4 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: