Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις τάσης, διασφαλίζοντας σταθερή παροχή ισχύος σε συσκευές όπως υπολογιστές, οθόνες και δίκτυα. Με ισχύ εξόδου 700 Watt και χωρητικότητα 1 kVA, είναι ιδανική για μικρά έως μεσαία συστήματα που απαιτούν συνεχή λειτουργία και προστασία από υπερτάσεις. Διαθέτει ημιτονοειδή κυματομορφή, αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και γρήγορο χρόνο απόκρισης 10 ms, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία και προστασία των συνδεδεμένων συσκευών.
| Τύπος UPS | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου | 700 W |
| Χωρητικότητα ισχύος εξόδου | 1 kVA |
| Κυματομορφή | Sine |
| Αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) | Ναι |
| Προστασία από υπερτάσεις | Ναι |
| Ηχητική ειδοποίηση | Ναι |
| Λειτουργία αυτόματης επανεκκίνησης | Ναι |
| Τύπος θήκης | Mini Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Θύρες USB | 1 (USB Type-A, USB 2.0) |
| Θύρες σειριακής σύνδεσης | 1 |
| Θύρα Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| SmartSlot | Ναι |
| Πρίζες AC | 8 (C13 coupler, IEC Jumpers) |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | C14 coupler |
| Εύρος εισόδου τάσης | 151 V - 302 V |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 Hz |
| Εύρος εξόδου τάσης | 220 V - 240 V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60 Hz |
| Ενέργεια προστασίας υπερτάσεων | 459 J |
| Χρόνος απόκρισης | 10 ms |
| Ολική αρμονική παραμόρφωση τάσης εξόδου (THD) | 5 % |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη) | 5 έτη |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 3 ώρες |
| Hot-swap μπαταρία | Ναι |
| Αυτόματος έλεγχος μπαταρίας | Ναι |
| Cold start | Ναι |
| Αντικαταστάσιμη μπαταρία | RBC6 |
| Θερμοκρασιακή αντιστάθμιση τάσης | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Βάρος | 18.9 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 171 mm x 439 mm x 219 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: