Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις τάσης με τεχνολογία line interactive. Διαθέτει ισχύ 2700 Watt / 3000 VA και παρέχει σταθερή έξοδο με ημιτονοειδή κυματομορφή. Είναι κατάλληλη για χρήση σε νοσοκομειακό εξοπλισμό, servers και τηλεπικοινωνιακά συστήματα, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία και προστασία των συσκευών. Η συσκευή διαθέτει 8 AC πρίζες IEC C13, 1 IEC C19 και 2 IEC jumper, ενώ υποστηρίζει διαχείριση μέσω RS-232 και USB. Η μπαταρία μολύβδου είναι σφραγισμένη, χωρίς ανάγκη συντήρησης, με χρόνο λειτουργίας έως 5.1 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 17.2 λεπτά σε μισό φορτίο.
| Τύπος Συσκευής | UPS - external |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 2700 Watt |
| Ισχύς (VA) | 3000 VA |
| Μέγεθος | Tower |
| Πρίζες AC | 8 |
| Τύπος Πρίζας | IEC |
| Συνοδευτικό Λογισμικό | APC PowerChute Business Edition |
| Bundled with | APC SmartConnect |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 160 - 286 V (ρυθμιζόμενο AC 151 - 302 V) |
| Τάση Εξόδου | AC 220/230/240 V ± 5% - 50/60 Hz |
| Σύνδεσμοι Εισόδου | 1 x power IEC 60320 C20 |
| Σύνδεσμοι Εξόδου | 8 x power IEC 60320 C13, 2 x IEC jumper, 1 x power IEC 60320 C19 |
| Κύμα Εξόδου | Sinewave |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος (Circuit breaker) |
| Απόσβεση Υπερτάσεων | Ναι |
| Ενέργεια Απόσβεσης Υπερτάσεων | 365 Joules |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Πλήθος Μπαταριών | 1 |
| Χρόνος Λειτουργίας | 5.1 λεπτά σε πλήρες φορτίο, 17.2 λεπτά σε μισό φορτίο |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 ώρες |
| Χρόνος Μεταγωγής | 6 ms |
| Διαχείριση από Απόσταση | RS-232, USB |
| Διαθέσιμες Θύρες | 1 x management (RS-232), 1 x USB, 1 x EPO (emergency power off) |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 (total) / 1 (free) x SmartSlot |
| Λειτουργίες | Cold-start, energy metre, LCD display, automatic self-test, Automatic Voltage Regulation (AVR), hot-swappable batteries, predictive failure notification, audible alarm, emergency power off |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0 °C έως 40 °C, Υγρασία: 0 - 95% |
| Εκπομπή Θορύβου | 45 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 54.4 cm x 19.7 cm x 43.5 cm |
| Βάρος | 52.5 kg |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Serial cable, external USB cable |
| Extra Συνδεσιμότητα | RJ-45 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: