Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου rack-mountable / εξωτερική προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με τεχνολογία On-line. Διαθέτει είσοδο AC 230 V με εύρος 160-275 V και συχνότητα 50/60 Hz, παρέχοντας σταθερή έξοδο AC 230 V ± 2% με κυματομορφή ημιτόνου. Η ισχύς του φτάνει τα 900 Watt / 1000 VA, ενώ η απόδοση αγγίζει το 91%. Εξοπλισμένο με μπαταρία λιθίου και δυνατότητες απομακρυσμένης διαχείρισης μέσω RS-232 και USB, προσφέρει επίσης ηχητική ειδοποίηση και οθόνη LCD για εύκολη παρακολούθηση.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable / external |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Τάση Εισόδου | AC 230 V |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 160 - 275 V |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Συχνότητα Απαιτούμενη | 50/60 Hz |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 2% - 50/60 Hz |
| Ισχύς | 900 Watt / 1000 VA |
| Κυματομορφή Εξόδου | Sinewave |
| Απόδοση | 91% |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Λιθίου |
| Είσοδοι Σύνδεσης | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Έξοδοι Σύνδεσης | 8 x power IEC 60320 C13 |
| Διασύνδεση Απομακρυσμένης Διαχείρισης | RS-232, USB |
| Διαθέσιμες Θέσεις Επέκτασης | 1 (total) / 1 (free) x SmartSlot |
| Διασυνδέσεις | 1 x management (RS-232) - RJ-45 1 x management (USB) |
| Χαρακτηριστικά | Ηχητική ειδοποίηση, οθόνη LCD |
| Λογισμικό | APC PowerChute Business Edition |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Εκπομπή Θορύβου | 50 dBA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: