Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου rack-mountable προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις τάσης με τεχνολογία line interactive. Είναι σχεδιασμένο για χρήση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα όπως data centers και server rooms, παρέχοντας σταθερή έξοδο ρεύματος και δυνατότητα διαχείρισης μέσω USB και RS-232. Με ισχύ 900 Watt και 1500 VA, διαθέτει 4 εξόδους IEC C13 και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 170-300 V, εξασφαλίζοντας συνεχή τροφοδοσία και προστασία των συνδεδεμένων συσκευών.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 900 W |
| Ισχύς (VA) | 1500 VA |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 5% - 50/60 Hz |
| Τύπος Εξόδου | Σταθερό ημιτόνιο |
| Τύπος Πρίζας | IEC (C13) |
| Αριθμός Πριζών AC | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος (Rack Units) | 2U |
| Τύπος | Rack |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 170 - 300 V (ρυθμιζόμενο) |
| Τάση Εισόδου | AC 220/230/240 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Σύνδεση Εισόδου | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Σύνδεση Εξόδου | 4 x power IEC 60320 C13, 2 x IEC jumper |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μολύβδου οξέος |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Χρόνος Λειτουργίας (μέγιστος) | 10.1 λεπτά σε πλήρες φορτίο (900 W) |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 ώρες |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος |
| Καταστολή Υπερτάσεων | Ναι |
| Ενέργεια Καταστολής Υπερτάσεων | 459 Joules |
| Διαχείριση από Απόσταση | RS-232, USB |
| Διασύνδεση | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B, 1 x serial - RJ-45 |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Serial cable, external USB cable |
| Λειτουργίες | Ηχητική ειδοποίηση, οθόνη LCD, Αυτόματη Ρύθμιση Τάσης (AVR), λειτουργία cold-start, αυτόματη επανεκκίνηση, αυτόματος αυτοέλεγχος, hot-swappable μπαταρίες |
| Θόρυβος Λειτουργίας | 46 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 43.2 cm x 47.7 cm x 8.6 cm |
| Βάρος | 28.64 kg |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Λογισμικό | APC PowerChute Business Edition |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: