Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η θήκη μπαταρίας τύπου rack-mountable είναι σχεδιασμένη για εσωτερική χρήση και προσφέρει αξιόπιστη και ασφαλή αποθήκευση δύο μπαταριών τεχνολογίας μολύβδου-οξέος. Είναι μαύρου χρώματος και έχει ύψος 3U, καθιστώντας την κατάλληλη για ενσωμάτωση σε ράφια εξοπλισμού. Η κατασκευή της είναι συντηρητική χωρίς ανάγκη συντήρησης, σφραγισμένη και αδιάβροχη, εξασφαλίζοντας προστασία και μακροχρόνια λειτουργία. Η θήκη συμμορφώνεται με τα πρότυπα RoHS, REACH και είναι χωρίς υδράργυρο, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και σε υγρασία 0-95%. Διαθέτει διαστάσεις 43,2 εκ. πλάτος, 68,2 εκ. βάθος και 13 εκ. ύψος, με βάρος 91 κιλά.
| Τύπος Συσκευής | Battery enclosure - rack-mountable |
| Τύπος Θήκης Μπαταρίας | Internal |
| Ύψος (Rack Units) | 3U |
| Χρώμα | Black |
| Ποσότητα Μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Συμμόρφωση Προτύπων | RoHS, REACH, Mercury-free |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 43.2 cm |
| Βάθος | 68.2 cm |
| Ύψος | 13 cm |
| Βάρος | 91 kg |
| Τάση | 192 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: