Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή διαθέτει σχεδιασμό τύπου rackmount με μαύρο χρώμα, κατάλληλη για τοποθέτηση σε ράφι. Η τεχνολογία της μπαταρίας είναι μολύβδου-οξέος με τάση 192 V, προσφέροντας αξιόπιστη λειτουργία. Διαθέτει διαστάσεις 130 mm πλάτος, 682 mm βάθος και 432 mm ύψος, ενώ το βάρος της φτάνει τα 91 kg. Η συσκευασία περιλαμβάνει κιτ τοποθέτησης σε ράφι και έχει συνολικό βάρος 101.5 kg. Λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 °C, με σχετική υγρασία λειτουργίας και αποθήκευσης 0-95%. Η συσκευή είναι κατάλληλη για χρήση σε υψόμετρο έως 900 μέτρα και μπορεί να αποθηκευτεί σε υψόμετρο έως 4500 μέτρα. Διαθέτει πιστοποίηση RoHS και έχει συνολικό αποτύπωμα άνθρακα 749.39 kg CO2e.
| Form factor | Rackmount |
| Rack mounting | Ναι |
| Product colour | Μαύρο |
| Battery voltage | 192 V |
| Battery technology | Lead acid |
| Width | 130 mm |
| Depth | 682 mm |
| Height | 432 mm |
| Weight | 91 kg |
| Package width | 600 mm |
| Package depth | 1000 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package weight | 101.5 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 900 m |
| Non-operating altitude | 0 - 4500 m |
| Rack mount kit | Ναι |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 749.39 |
| Compliance certificates | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: