Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου On-line/Double Conversion προσφέρει σταθερή και αξιόπιστη παροχή ρεύματος με τεχνολογία On-line, κατάλληλο για κρίσιμες εφαρμογές και εξοπλισμό όπως servers και τηλεπικοινωνίες. Διαθέτει ισχύ 1980 Watt / 2200 VA και παρέχει έξοδο AC 230 V ± 3% με συχνότητα 50/60 Hz. Η μπαταρία του είναι τεχνολογίας Lead Acid, σφραγισμένη και χωρίς ανάγκη συντήρησης, με χρόνο επαναφόρτισης 3 ώρες. Υποστηρίζει απομακρυσμένη διαχείριση μέσω RS-232 και USB, ενώ διαθέτει 8 θύρες IEC 60320 C13 και 2 θύρες IEC 60320 C19 για σύνδεση συσκευών. Το UPS είναι σχεδιασμένο για rack εγκαταστάσεις και διαθέτει λειτουργίες όπως ηχητική ειδοποίηση, LCD οθόνη και εσωτερικό bypass.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Ισχύς | 1980 Watt / 2200 VA |
| Έξοδοι AC | 8 x IEC 60320 C13, 2 x IEC 60320 C19 |
| Τύπος Πρίζας | IEC |
| Τύπος Εξόδου | Σταθερή ημιτονοειδής |
| Τύπος Εξόδου (Waveform) | Sinewave |
| Τύπος Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χρόνος Επαναφόρτισης Μπαταρίας | 3 ώρες |
| Διαχείριση από Απόσταση | RS-232, USB |
| Επιπλέον Συνδέσεις | 1 x serial - RJ-45, 1 x EPO, 1 x management (USB) |
| Επέκταση | 1 SmartSlot (ελεύθερο) |
| Προστασία Υπερτάσεων | Ναι |
| Ενέργεια Προστασίας Υπερτάσεων | 340 Joules |
| Πιστοποιήσεις | VDE, IEC 62040-2, IP20, EAC, RCM, IEC 62040-1 |
| Λογισμικό | APC PowerChute Business Edition |
| ENERGY STAR | Ναι |
| Ηχητική Εκπομπή | 55 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 8.5 cm x 58.4 cm x 43.2 cm |
| Βάρος | 25 kg |
| Είσοδος Τάσης | AC 230 V |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 220 - 240 V (ρυθμιζόμενο AC 100 - 275 V) |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz |
| Απαιτούμενη Συχνότητα | 40 - 70 Hz |
| Συνδετήρες Εισόδου | Power IEC 60320 C20, power BS 1363A, Europlug (power CEE 7/16) |
| Έξοδος Τάσης | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Χρόνος Λειτουργίας Μπαταρίας (Half Load) | 20,9 λεπτά |
| Χρόνος Λειτουργίας Μπαταρίας (Full Load) | 8,4 λεπτά |
| Μήκος Καλωδίου | 2.44 m |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: