Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS με τεχνολογία διπλής μετατροπής (Double-conversion Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία ηλεκτρικής ενέργειας με ισχύ εξόδου 1980 W και χωρητικότητα 2.2 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτόνου και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 160-275 V με συχνότητα 40-70 Hz, παρέχοντας σταθερή τάση εξόδου 230 V. Είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε ράφι (rackmount) με ύψος 2U και μαύρο χρώμα, ενώ διαθέτει οθόνη LCD και LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση. Η μπαταρία είναι τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) με χωρητικότητα 367 VAh και διάρκεια ζωής έως 5 έτη, με χρόνο επαναφόρτισης 3 ώρες. Παρέχει 12 εξόδους AC τύπου C13 και C19, υποστηρίζει θύρα USB και σειριακή θύρα RJ-45, καθώς και θύρα Ethernet LAN. Το επίπεδο θορύβου είναι 55 dB και διαθέτει ηχητική ειδοποίηση και δυνατότητα έκτακτης διακοπής ρεύματος (EPO). Είναι πιστοποιημένη με CE, RoHS, EN/IEC πρότυπα και φέρει πιστοποιήσεις βιωσιμότητας ENERGY STAR και Green Premium.
| Τεχνολογία UPS | Double-conversion (Online) |
| Ισχύς εξόδου | 1980 W |
| Χωρητικότητα ισχύος εξόδου | 2.2 kVA |
| Κυματομορφή | Sine |
| Τάση εισόδου (ελάχιστη) | 160 V |
| Τάση εισόδου (μέγιστη) | 275 V |
| Συχνότητα εισόδου | 40 - 70 Hz |
| Τάση εξόδου (ελάχιστη) | 220 V |
| Τάση εξόδου (μέγιστη) | 240 V |
| Τάση εξόδου | 230 V |
| Αριθμός εξόδων AC | 12 AC outlet(s) |
| Τύποι εξόδων AC | C13 coupler, C19 coupler |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 367 VAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη) | 5 έτη |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 3 h |
| Θύρα USB | Ναι |
| Σειριακή θύρα | Ναι (RJ-45) |
| Θύρα Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| SmartSlot | Ναι |
| Emergency Power Off (EPO) | Ναι |
| Ηχητική ειδοποίηση | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 55 dB |
| Μορφή | Rackmount |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ύψος ράφι | 2U |
| Μήκος καλωδίου | 2.44 m |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Πιστοποίηση συμμόρφωσης | RoHS |
| Πιστοποιήσεις | CE, CE Mark, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, VDE |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ENERGY STAR, Green Premium |
| Βαθμός προστασίας (IP code) | IP20 |
| Παράγοντας κορυφής (Crest factor) | 3:1 |
| Ολική αρμονική παραμόρφωση τάσης εξόδου (THD) | 2 % |
| Ενέργεια υπέρτασης (Surge energy rating) | 340 J |
| Πλάτος | 432 mm |
| Βάθος | 584 mm |
| Ύψος | 85 mm |
| Βάρος | 25 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 50 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85078000 |
| Συνολικό αποτύπωμα άνθρακα (kg CO2e) | 3656.79 |
| Πακέτο - Πλάτος | 599 mm |
| Πακέτο - Βάθος | 810 mm |
| Πακέτο - Ύψος | 246 mm |
| Πακέτο - Βάρος | 34 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: