Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου rack-mountable / εξωτερικό προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με τεχνολογία On-line, εξασφαλίζοντας σταθερή και καθαρή τάση εξόδου. Διαθέτει ισχύ 2700 Watt / 3000 VA και υποστηρίζει εύρος εισόδου AC 160 - 275 V, με δυνατότητα ρύθμισης από 100 έως 275 V. Είναι κατάλληλο για χρήση σε data centers και server rooms, με δυνατότητα σύνδεσης πολλαπλών συσκευών μέσω 8 εξόδων IEC 60320 C13 και 2 εξόδων IEC 60320 C19. Η μπαταρία μολύβδου προσφέρει χρόνο λειτουργίας έως 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 11.8 λεπτά σε μισό φορτίο, με χρόνο επαναφόρτισης 3 ώρες. Το UPS διαθέτει λειτουργίες όπως ηχητική ειδοποίηση, οθόνη LCD, εσωτερικό bypass και Eco-Mode, ενώ υποστηρίζει απομακρυσμένη διαχείριση μέσω RS-232 και USB.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable / εξωτερικό |
| Ύψος (Rack Units) | 2U |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Ισχύς (Watt) | 2700 W |
| Ισχύς (VA) | 3000 VA |
| Τύπος | Rack |
| Σύνδεση USB | Ναι |
| Πρίζες AC | 8 |
| Τύπος Πρίζας | IEC |
| Extra Θύρα | RJ-45 |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 160 - 275 V (ρυθμιζόμενο AC 100 - 275 V) |
| Τάση Εισόδου | AC 220/230/240 V |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz |
| Απαιτούμενη Συχνότητα | 40 - 70 Hz |
| Σύνδεσμοι Εισόδου | 1 x power IEC 60320 C20 |
| Σύνδεσμοι Εξόδου | 8 x power IEC 60320 C13, 2 x power IEC 60320 C19 |
| Τάση Εξόδου | AC 220/230/240 V 50/60 Hz |
| Μορφή Κυμάτων Εξόδου | Ημιτονοειδές (Sinewave) |
| Ικανότητα Αντιστάθμισης Κρουστικών Ρευμάτων | Ναι |
| Ενέργεια Αντιστάθμισης Κρουστικών Ρευμάτων | 340 Joules |
| Απόδοση | 92% |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μολύβδου (Lead Acid) |
| Χρόνος Λειτουργίας | 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο, 11.8 λεπτά σε μισό φορτίο |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 ώρες |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Απαλλαγμένη από συντήρηση, σφραγισμένη, αδιάβροχη |
| Διαχείριση Απομακρυσμένης Πρόσβασης | RS-232, USB |
| Διαθέσιμες Θύρες Διαχείρισης | 1 x RS-232 (DB-9), 1 x EPO, 1 x USB Type A |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 SmartSlot (ελεύθερη) |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Κάθετη βάση |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | 3 x καλώδια τροφοδοσίας, εξωτερικό καλώδιο USB, εξωτερικό καλώδιο δικτύου, καλώδιο επέκτασης τροφοδοσίας, καλώδιο EPO |
| Σετ Τοποθέτησης Rack | Περιλαμβάνεται |
| Λειτουργίες | Ηχητική ειδοποίηση, οθόνη LCD, εσωτερικό bypass, Eco-Mode |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | VDE, IEC 62040-2, RoHS, EN 62040-2, IP20, EAC, RCM, IEC 62040-1, EN 62040-1 |
| Λογισμικό | APC PowerChute Business Edition |
| ENERGY STAR | Ναι |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Εκπομπή Θορύβου | 55 dBA |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 43.2 cm x 63.5 cm x 8.5 cm |
| Βάρος | 31.3 kg |
| Διαστάσεις Αποστολής (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 59.9 cm x 87.1 cm x 24.6 cm |
| Βάρος Αποστολής | 39.92 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: