Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου rack-mountable / external προσφέρει αξιόπιστη προστασία ηλεκτρικής ενέργειας με τεχνολογία On-line. Είναι κατάλληλο για κρίσιμες εφαρμογές και εξοπλισμό, παρέχοντας σταθερή τάση εξόδου και υψηλή απόδοση 98%. Διαθέτει μπαταρία μολύβδου-οξέος χωρίς ανάγκη συντήρησης και δυνατότητα απομακρυσμένης διαχείρισης μέσω Ethernet και USB. Η συσκευή έχει διαστάσεις 43,2 x 13 x 71,9 cm και βάρος 54,55 kg, ενώ υποστηρίζει 10 AC πρίζες και πολλαπλές εξόδους IEC.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable / external |
| Ύψος (Rack Units) | 3U |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Τάση Εισόδου | AC 230 V |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz |
| Συχνότητα Απαιτούμενη | 45 - 65 Hz |
| Σύνδεσμοι Εισόδου | 1 x hardwire 3-wire (1PH + N + G) |
| Σύνδεσμοι Εξόδου | 6 x power IEC 60320 C13, 4 x power IEC 60320 C19, 2 x IEC connector |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Ισχύς | 4500 Watt / 5000 VA |
| Μορφή Κυματομορφής Εξόδου | Sinewave |
| Απόσβεση Υπερτάσεων | Ναι |
| Ενεργειακή Αξιολόγηση Υπερτάσεων | 480 Joules |
| Απόδοση | 98% |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χρόνος Λειτουργίας (Μέγιστος) | 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο, 11.8 λεπτά σε μισό φορτίο |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 ώρες |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Διασύνδεση Απομακρυσμένης Διαχείρισης | Ethernet 10/100, USB |
| Διαθέσιμες Θύρες | 1 x management (Ethernet) - RJ-45, 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B, 1 x EPO (emergency power off), 1 x serial - RJ-45 |
| Επεκτάσεις | 1 (total) / 1 (free) x SmartSlot |
| Χαρακτηριστικά | Audible alarm, LCD display |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | C-Tick, VDE, IEC 60950, EN 50091-2, RoHS, EN 50091-1, REACH, EN 62040-2, IP20, EAC |
| Λογισμικό | APC PowerChute Business Edition |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
| Εκπομπή Θορύβου | 55 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 71.9 cm x 13 cm x 43.2 cm |
| Βάρος | 54.55 kg |
| Σχεδιασμένο για | P/N: SRT192RMBPM |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: