Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου rack-mountable προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με τεχνολογία On-line, εξασφαλίζοντας σταθερή και καθαρή έξοδο ρεύματος 230V AC ± 3% σε συχνότητα 50/60 Hz. Με ισχύ 4500 Watt / 5000 VA, είναι ιδανικό για κρίσιμες εφαρμογές σε data centers και server rooms. Διαθέτει μπαταρία μολύβδου (Lead Acid) με χρόνο λειτουργίας έως 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 11.8 λεπτά σε μισό φορτίο, ενώ η φόρτιση ολοκληρώνεται σε 3 ώρες. Η συσκευή έχει 10 AC πρίζες, μεταξύ των οποίων 6 IEC 60320 C13 και 4 IEC 60320 C19, καθώς και 2 IEC connectors, και υποστηρίζει απομακρυσμένη διαχείριση μέσω USB. Επιπλέον, διαθέτει ηχητική ειδοποίηση και οθόνη LCD για εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable |
| Ύψος (Rack Units) | 3U |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Ισχύς (Watt) | 4500 W |
| Ισχύς (VA) | 5000 VA |
| Μέγεθος | Rack |
| Πρίζες AC | 10 |
| Τύπος Πρίζας | IEC |
| Επιπλέον Θύρα | RJ-45 |
| Απομακρυσμένη Διαχείριση | USB |
| Τάση Εισόδου | AC 230 V |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz |
| Απαιτούμενη Συχνότητα | 45 - 65 Hz |
| Συνδέσεις Εισόδου | Hardwire 3-wire (1PH + N + G) |
| Συνδέσεις Εξόδου | 6 x power IEC 60320 C13, 4 x power IEC 60320 C19, 2 x IEC connector |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Μορφή Κυμάτων Εξόδου | Sinewave |
| Καταστολή Υπερτάσεων | Ναι |
| Ενέργεια Καταστολής Υπερτάσεων | 480 Joules |
| Απόδοση | 98% |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χρόνος Λειτουργίας | 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο, 11.8 λεπτά σε μισό φορτίο |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 ώρες |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 43.2 cm x 71.9 cm x 13 cm |
| Βάρος | 54.55 kg |
| Χαρακτηριστικά | Ηχητική ειδοποίηση, οθόνη LCD |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | C-Tick, VDE, IEC 60950, EN 50091-2, RoHS, EN 50091-1, REACH, EN 62040-2, IP20, EAC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
| Εκπομπή Θορύβου | 55 dBA |
| Διαθέσιμες Θύρες | 1 x serial - RJ-45, 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B, 1 x EPO (emergency power off) |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 (total) / 1 (free) x SmartSlot |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: