Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μητρική πλακέτα τύπου micro ATX με chipset Intel W680 είναι σχεδιασμένη για υποστήριξη επεξεργαστών Intel 12ης και 13ης γενιάς με socket LGA1700. Υποστηρίζει έως 192 GB DDR5 μνήμης RAM σε 4 DIMM slots με ταχύτητα έως 4800 MHz και διαθέτει αρχιτεκτονική dual channel. Η κάρτα γραφικών ενσωματώνει τον ελεγκτή ASPEED AST2600, ενώ ο ήχος είναι HD Audio 8 καναλιών. Διαθέτει 3 θύρες Ethernet (2 x 2.5 Gigabit και 1 Gigabit), πολλαπλές θύρες επέκτασης PCIe, καθώς και 8 θύρες SATA III 6Gb/s και 2 υποδοχές M.2 PCIe 4.0 για αποθήκευση. Η μητρική προσφέρει πλούσιες δυνατότητες συνδεσιμότητας με USB 3.2 και USB-C, καθώς και υποστήριξη για DisplayPort, HDMI και VGA. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργία BIOS Flashback και είναι συμβατή με Windows 11.
| Τύπος Προϊόντος | Motherboard - micro ATX |
| Chipset | Intel W680 |
| Socket Επεξεργαστή | LGA1700 |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | 12th and 13th Generation Intel Core |
| Μέγιστος Αριθμός Επεξεργαστών | 1 |
| Μέγεθος Μνήμης RAM | 192 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Αρχιτεκτονική Μνήμης | Dual channel |
| Ήχος | HD Audio (8-channel) |
| Δίκτυο (LAN) | 2 x 2.5 Gigabit Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet |
| Μέγεθος | 24.4 cm x 24.4 cm |
| Υποστηριζόμενη Μνήμη RAM | Non-ECC, on-die ECC, ECC, Unbuffered |
| Υποστηριζόμενες Γενιές Επεξεργαστών | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel Core i3, i5, i7, i9 |
| Θύρες Επέκτασης | 1 x PCIe 5.0 x16, 1 x PCIe 4.0 x4, 1 x PCIe 3.0 x1, 4 x DIMM 288-pin |
| Υποδοχές Αποθήκευσης | 8 x SATA III 6Gb/s, 2 x M.2 PCIe 4.0 (2242/2260/2280) |
| Θύρες USB | 1 x USB-C 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2, 4 x USB 3.2 Gen 1, 5 x USB 3.2 (σύνολο), 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 header, 2 x USB 3.2 Gen 1 header, 4 x USB 2.0 header |
| Βίντεο Εξόδοι | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Τροφοδοσία | 24-pin main power connector, 8-pin ATX12V connector |
| BIOS | AMI, UEFI BIOS, ASUS EZ Flash, BIOS FlashBack |
| Λειτουργίες Ύπνου / Ενεργοποίησης | Wake on PME, Wake on LAN (WOL) |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | ASUS OptiMem II, LANGuard, audio jack detect, jack retasking, anti-pop, BIOS FlashBack button, Water Pump Header, BMC remote management, ASUS 5X Protection III, ASUS DIGI+ VRM, ESD Guards, overvoltage protection, ASUS SafeSlot, ASUS Stainless Steel Back I/O, ASUS Q-Design, Q-Code, M.2 Q-Latch, ASUS Q-Connector, Q-DIMM, Q-LED, Q-Slot, M.2 heatsink, VRM heatsink design, ASUS EZ DIY, CPU Socket lever protector, BIOS FlashBack LED, CrashFree BIOS 3, DIY Friendly Design, Windows 11 compatible, Preboot eXecution Environment (PXE) |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Q-Connector, 1 x M.2 rubber package, 2 x M.2 SSD screw package, IO shield, ACC Express Activation Key Card, 2 x Serial ATA cable |
| Λογισμικό | Armoury Crate, ASUS Fan Xpert 4, ASUS CPU-Z, Adobe Creative Cloud (δοκιμαστική έκδοση), Norton 360 Deluxe (60 ημέρες δοκιμαστική), WinRAR, ASUS Control Center Express |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| WiFi / Bluetooth | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: