Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση διαφόρων μητρικών πλακετών όπως ATX, DTX, EATX, micro ATX, Mini-DTX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί στο πλάι, φίλτρο κατά της σκόνης και σύστημα διαχείρισης καλωδίων για καθαρή και οργανωμένη εμφάνιση. Υποστηρίζει έως 4 θέσεις για δίσκους 3.5" και 4 θέσεις για δίσκους 2.5". Η ψύξη είναι εξασφαλισμένη με 2 προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 200 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 140 mm πίσω, ενώ υποστηρίζει επιπλέον ανεμιστήρες και ψύκτρες υδρόψυξης σε διάφορα μεγέθη. Το κουτί διαθέτει πλήκτρα on/off και reset, καθώς και θύρες USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C για ευκολία στη σύνδεση περιφερειακών.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, DTX, EATX, micro ATX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 4 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Πλάγιο παράθυρο | Ναι |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 19 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 19 cm |
| USB 2.0 θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C θύρες | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Έλεγχος ταχύτητας ανεμιστήρων | Ναι |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 200 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 200 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυγείων | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη σκληρών δίσκων | 2.5", 3.5" |
| Πλάτος | 245 mm |
| Βάθος | 593 mm |
| Ύψος | 560 mm |
| Βάρος | 15.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: