Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 36000 DPI, προσφέροντας εξαιρετική ακρίβεια και ανθεκτικότητα χάρη στην τεχνολογία laser χωρίς γυάλινες επιφάνειες. Είναι σχεδιασμένο για gaming, με δυνατότητα προσαρμογής της ανάλυσης ανάλογα με το είδος του παιχνιδιού, όπως MOBA, FPS, RTS και MMORPG. Διαθέτει 6 κουμπιά, εκ των οποίων τα 5-6 είναι προγραμματιζόμενα, καθώς και ρυθμιζόμενη ράβδο για την προσαρμογή του βάρους. Υποστηρίζει RGB φωτισμό με πολλαπλά εφέ και συνδέεται μέσω ενσύρματης και ασύρματης σύνδεσης (RF 2.4GHz και USB dongle), καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε διάφορες πλατφόρμες, όπως PS4, PS5 και Xbox Series X/S.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 36000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Ράβδος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μαρκαρίσματος | 119 hrs |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Βάρος | 79 gr |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Σύνδεση | Ενσύρματη & Ασύρματη |
| Τύπος Σύνδεσης | RF 2.4GHz, USB dongle |
| Μήκος | 123 mm |
| Πλάτος | 68 mm |
| Ύψος | 44 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: