Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση έως 36000 DPI, προσφέροντας εξαιρετική ακρίβεια και ευαισθησία στην κίνηση. Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση μέσω RF 2.4GHz, Bluetooth και USB Type-A, καθιστώντας το συμβατό με διάφορες συσκευές και πλατφόρμες. Διαθέτει 5 πλήκτρα, εκ των οποίων 2 είναι προγραμματιζόμενα, ενώ η μορφή του είναι αμφιδέξια, κατάλληλη για χρήση και από τα δύο χέρια. Η φωτιστική του επιφάνεια είναι πολυχρωματική RGB, προσφέροντας εντυπωσιακό οπτικό αποτέλεσμα. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου με θύρα φόρτισης USB Type-C και υποστηρίζει USB Power Delivery.
| Σκοπός | Gaming |
| Σύνδεση | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Αριθμός πλήκτρων | 5 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | 2 |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φωτισμός | Ναι, Πολυχρωματικός (RGB) |
| Τύπος μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου (Li-Ion) |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Θύρα φόρτισης | USB Type-C |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 36000 DPI |
| Τύπος ροδέλας | Wheel |
| Αριθμός ροδελών | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αντοχή πλήκτρων | 70 εκατομμύρια κλικ |
| Ταχύτητα παρακολούθησης | 650 ips |
| Ρυθμιζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 50 G |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Βάρος | 54 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 127.5 x 63.7 x 39.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: