Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, ιδανικό για gaming. Η ανάλυση του αισθητήρα φτάνει τα 42000 DPI, προσφέροντας μεγάλη ευαισθησία και δυνατότητα προσαρμογής ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη. Με 5 κουμπιά και ρυθμιζόμενο βάρος, το ποντίκι είναι κατάλληλο για δεξιόχειρες χρήστες και υποστηρίζει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα. Η σύνδεση γίνεται μέσω Bluetooth και RF 2.4GHz, ενώ διαθέτει και USB δέκτη για σταθερή σύνδεση. Το ποντίκι είναι ελαφρύ, με βάρος 49 γραμμάρια, και έχει διαστάσεις 117 mm μήκος, 63 mm πλάτος και 37 mm ύψος.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 42000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Βάρος | 49 gr |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Σύνδεση | Bluetooth, RF 2.4GHz |
| Μήκος | 117 mm |
| Πλάτος | 63 mm |
| Ύψος | 37 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: