Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας άνεση και ανθεκτικότητα. Διαθέτει μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια από ύφασμα και καουτσούκ, με ραμμένα άκρα για μεγαλύτερη αντοχή. Η βάση του είναι αντιολισθητική, ενώ η επιφάνεια είναι ανθεκτική σε σκόνη, λάδι και νερό. Είναι πλενόμενο και έχει μέγεθος L, με διαστάσεις 420x508x3 mm, ιδανικό για απαιτητικές gaming συνεδρίες.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Μη ολισθηρή βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό σε σκόνη, λάδι, νερό |
| Άνετος σχεδιασμός | Ναι |
| Μέγεθος | L |
| Πλενόμενο | Ναι |
| Πλάτος | 420 mm |
| Βάθος | 508 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Βάρος | 63 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: