Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | PC Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 (εσωτερικές) |
| Θέσεις 2.5" | 5 |
| Θέσεις επέκτασης | 9 |
| Παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φωτισμός RGB | Ναι, πολύχρωμος |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 19 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 46 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 24 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Ήχος (είσοδος/έξοδος) | Ναι |
| Ανεμιστήρες μπροστά (εγκατεστημένοι) | 3x 140 mm |
| Ανεμιστήρες πίσω (εγκατεστημένοι) | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαστάσεις ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενες διαστάσεις ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενες διαστάσεις ανεμιστήρων πάνω | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD/SSD | 2.5", 3.5" |
| Συνδυαστική θέση HDD/SSD | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 268 x 639 x 659 mm |
| Βάρος | 20.8 kg |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: