Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι ένα εργαλείο υψηλής απόδοσης σχεδιασμένο για gaming, με οπτικό αισθητήρα που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη. Διαθέτει ανάλυση 42000 DPI, προσφέροντας εξαιρετική ευαισθησία και ακρίβεια, ιδανική για απαιτητικά παιχνίδια όπως FPS και RTS. Με 5 προγραμματιζόμενα κουμπιά και ρυθμιζόμενο βάρος, προσαρμόζεται στις ανάγκες κάθε gamer. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα και είναι κατάλληλο για δεξιόχειρες χρήστες.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 42000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Ναι |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Βάρος | 54 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Μήκος | 121 mm |
| Πλάτος | 67 mm |
| Ύψος | 42 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: