Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα έως 42000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, παρέχοντας μεγάλη ευαισθησία και δυνατότητα προσαρμογής ανάλογα με το είδος του παιχνιδιού. Η κατασκευή του είναι εργονομική και κατάλληλη για δεξιόχειρες χρήστες, ενώ το βάρος του είναι μόλις 54 γραμμάρια, προσφέροντας άνεση και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 42000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Όχι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Όχι |
| Σκοπευτής Sniper | Όχι |
| Βάρος | 54 gr |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματο & Ενσύρματο |
| Μήκος | 121 mm |
| Πλάτος | 67 mm |
| Ύψος | 42 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: