Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή SFX-L, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα και πλήρως modular καλωδίωση για ευκολία στη διαχείριση και εγκατάσταση. Το λευκό χρώμα και ο ενεργός τύπος ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm προσφέρουν λειτουργικότητα και αισθητική. Υποστηρίζει μητρικές ATX και διαθέτει πολλαπλές συνδέσεις για SATA, PCI Express και Molex, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 850 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | SFX-L |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Υποστηριζόμενες μορφές μητρικής | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Φωτισμός | Ναι |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συνολική ισχύς (+3.3V) | 110 W |
| Συνολική ισχύς (+12V) | 850 W |
| Συνολική ισχύς (+5V) | 110 W |
| Συνολική ισχύς (-12V) | 9.6 W |
| Συνολική ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Συνδέσεις μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 45 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 600 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 600 mm |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (8-pin) | 3 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 45 cm |
| Σύνδεση τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 55 cm |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Ball bearing |
| Βάρος | 1.81 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 125 x 125 x 63.5 mm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
| Συμμόρφωση με πρότυπα βιωσιμότητας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: